O nas

Partner IT działa od 2005 roku, ale nasi pracownicy i współpracownicy w zakresie projektów internetowych i znajomości branży instytucji finansowych zbierają doświadczenie od 1998 roku, kiedy w ramach obowiązków pracowniczych, współtworzyli jeden z pierwszych serwisów transakcyjnych bankowości elektronicznej w polsce dla Banku Zachodniego WBK, a w kolejnych latach rozwijali serwisy informacyjne Banku, poczynając od skromnych 100 osób odwiedzających miesięcznie w 1998 roku do kilku milionów miesięcznie obecnie.

Od marca 2021 jesteśmy częścią spólki Magic D. i odpowiadamy za prace związane z wdrażaniem i rozwijaniem usług internetowych

Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze branży finansowej, korporacji i agencji interaktywnych w bieżącej obsłudze serwisów internetowych.

To, co nas wyróżnia na tle innych firm outsourcingowych czy specjalistów zatrudnionych na etat u naszych klientów zawiera się w 3 punktach:

thumb_up_altMamy ponad 15-letnie doświadczenie

Usługi internetowe rozwijają się dynamicznie, standardy zmieniając się niemal, co roku, a my staramy się z nich brać tylko to, co najlepsze, nie sugerując się chwilowymi trendami, dzięki czemu zadania realizujemy szybciej, nasze rozwiązania są stabilniejsze, jakość bardziej odporna na upływ czasu, nie straszne też nam kody źródłowe w starszych technologiach czy też utrzymanie standardu działania na starszych przeglądarkach.

thumb_up_altJesteśmy dyspozycyjni

Serwisy internetowe działają 24h, 365dni w roku, wiec, jeśli jest taka potrzeba czy to ze względu na awarię czy konieczność pilnej aktualizacji czy wdrożenia nowej promocji to realizujemy zadania również wieczorami i w weekendy. Jako firma oferujemy ciągłość działania. Firma nie ma 26 dni urlopu w roku i nie zachoruje. Nasze gwarancje świadczonych usług i wsparcie w już wdrożonych projektach mają pokrycie już od ponad 10 lat.

thumb_up_altPartnerskie relacje

Klienci podpisując z nami umowę o współpracy zyskują partnera. Angażujemy się w to, aby serwisy internetowe naszych klientów, które pomagamy wdrażać, rozwijać czy aktualizować były na jak najwyższym poziomie, a przede wszystkim by wspierały biznes naszych klientów. Świadczymy kompleksowo obsługę w zakresie projektów internetowych i informatycznych. Jeśli jest taka potrzeba zatrudniamy na czas wdrożenia wymaganych specjalistów lub firmy. Na bieżąco współpracujemy z innymi firmami, z którymi mają podpisane umowy nasi klienci. Szanujemy czas naszych klientów. Robimy, co tylko się da, aby zasłużyć na zaufanie, bo tylko zadowolony klient nas satysfakcjonuje.

Napisz do nas!

O nas

Partner IT: Web Developer z prawie 20 letnim doświadczeniem. Klienci cenią nas za profesjonalizm, szybkośc działania, elastyczność oferty i zaangażowanie.

61 622-69-04

alarm 8:00-16:00

kontakt@partner-it.com.pl

Partner IT Rubież 46 c1/4 61-612 Poznań